قابلیت های نرم افزار مانیتوریگ ix developer

ویژگی های نرم افزار اسکادا ix Developer
09 شهریور 1397
اشتراک گذاری
ویژگی های نرم افزار اسکادا ix Developer پی ال سی وان

قابلیت های نرم افزار مانیتوریگ ix developer

بهترین نرم افزار مانیتورینگ با توجه به بررسی جوانب مختلف در حال حاضر به نظر پی ال سی وان ، ix developer  است . در اینجا سعی میکنیم کمی در مورد آن صحبت کنیم و در پایان چند نمونه فیلم از مجموعه فوق العاده گردآوری شده توسط پی ال سی وان خدمت شما تقدیم می شود .

 

نرم افزار اسکادا شرکت بیجر دارای همه ویژگی ها و قابلیت های یک نرم افزار حرفه ای است . گرافیک فوق العاده از مهم ترین ویژگی های این نرم افزار است . شما شکل های مختلف رو می توانید در قالب عکس با فرمت های گوناگون مثل jpg وارد نرم افزار کنید . 

یا اینکه عکس های متحرک gif را با قابلیت pause استفاده کنید . از دیگر قابلیت های کاربردی این نرم افزار ، امکان تعریف چند کاربر برای هر المان و یا باتن است . برای نمونه می توان مشخص کرد یک شیر بخار را فقط کاربر خاصی بتواند باز و بسته کند . 

دیتا لاگر ، نمودار ، جدول آلارم از دیگر ویژگی های نرم افزار مانیتورینگ ix است . 

فرمول نویسی ساده بسیار کاربردی و جالب است . یعنی مثلا شما می توانید 40 فرمول را با مواد ترکیبی مختلف در نرم افزار ذخیره داشته باشید و در هنگام نیاز هر کدام رو پاک ، ویرایش و یا فراخوانی کنید . 

سرعت یادگیری این نرم افزار بسیار سریع و نوشتن سنگین ترین برنامه ها در ان با سرعت فوق العاده امکان پذیر است . هیچ نیازی به در اختیار قرار دادن سورس برنامه در این نرم افزار نیست ، چون از برنامه در نهایت فایل exe تهیه می شود و در کامپیوتر مقد مثل یک نرم افزار نصب می شود . 

دانگل این نرم افزار امروز 600 هزار تومان است که در مقایسه با دانگل دیگر نرم افزار های SCADA بسیار ارزان است . 

پس درنگ نکنید و آموش آنرا همین الان از پی ال سی وان تهیه کنید و یا اینکه خودتان نرم افزار را از اینترنت دانلود کنید و شروع به یادگیری و جایگزینی با نرم افزار هایی مثل wicCC کنید . 

 

خواندن 208 دفعه آخرین ویرایش در 11 شهریور 1397

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آمار

عضویت در خبرنامه

آیا می خواهید از مجموعه های آموزشی جدید ما و پروژه های صنعتی مطلع شوید؟ بنابراین در خبرنامه ما مشترک شوید

نگران نباشید ما از اسپم متنفریم!