کلید های لمسی خانه هوشمند ارزان

کلید های لمسی خانه هوشمند ارزان
10 شهریور 1397
اشتراک گذاری

کلید های لمسی خانه هوشمند ارزان

کلید های لمسی در واقع ویترین خانه هوشمند شماست . در بدو ورود به حال پذیرایی منزل یا آپارتمان اولین چیزی که به چشم می آید ، کلید های کنار در واحد می باشد . استفاده از کلید های لمسی جلوه بسیار زیبایی به خانه شما می دهد . در سیستم کنترل روشنایی خانه هوشمند آزاکو ، شما می توانید با استفاده از لمس کلید لامپ ها را روشن کنید .

 

علاوه بر این کلیه خط های روشنایی از طریق موبایل قابل کنترل می باشند . در نرم افزار خانه هوشمند آزاکو ، شما می توانید تک تک کلید ها را با ظاهر واقعی با نام دلخواه در نرم افزار فراخوانی کنید . 

این کار باعث می شود که کنترل با اپلیکیشن بسیار گرافیکی به نظر آید . 

کافیست یک بار کلید ها به مستر معرفی شوند . شما حتی می توانید این سیستم را از روی موبایل کنترل کنید . در داخل نرم افزار گزینه ای به نام Lern وجود دارد ، جهت یادگیری اپلیکیشن . 

نکته جالب این است که همه دکمه ها به صورت پیشفرض وجود دارد . که باید روی دکمه مورد نظر از روی کنترل دستگاه را لمس کنیم . از طرف دیگر دکمه خود کنترل را فشار دهید . همین . 

این دکمه در اپلیکیشن ثبت می شود . اما در کلید کافیست چند ثانیه روی کلید تاچ و آنرا نگه دارید . با این کار کلید به اپلیکیشن معرفی می شود . به همین راحتی . 

در فیلم های زیر دو نوع فعال کردن کلید ها به تصویر کشیده شده است .

 

خواندن 124 دفعه آخرین ویرایش در 10 شهریور 1397

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آمار

عضویت در خبرنامه

آیا می خواهید از مجموعه های آموزشی جدید ما و پروژه های صنعتی مطلع شوید؟ بنابراین در خبرنامه ما مشترک شوید

نگران نباشید ما از اسپم متنفریم!