نوشته شده توسط مدیریت سایت
ROOT دسته: پی ال سی دلتا
نمایش از 22 مرداد 1394 بازدید: 1412
پرینت

این پروژه طوری طراحی شده است که با ارزان ترین CPU شرکت دلتا یعنی 14SS قابل پیاده سازی است و نیازی به هیچ ماژول اضافی نخواهد داشت .

یعنی برای سخت افزار شما کافیست فقط 200 هزار تومان هزینه کنید .

برنامه طوری نوشته شده است که بعد از رسیدن به هر طبقه یک زمان توقف در نظر گرفته خواهد شد و در آن فاصله آسانسور فرمان جدید قبول نمی کند .

اما کلیه فرمان ها در آن زمان ثبت شده و بعد از پایان زمان توقف ، به صورت هوشمند به حرکت خود ادامه خواهد داد .

برنامه آسانسور با اولویت نوشته شده است ، یعنی به هیچ وجه در مقابل فرمان های پشت سر هم ، هنگ نمی کند و در مسیر حرکت آسانسور و در طبقات مورد نظر ، آسانسور توقف خواهد کرد .

برای نمونه اگر شما در طبقه اول باشید ، با زدن شستی طبقه 4 ، آسانسور به سمت بالا حرکت کرده و اگر در بین راه شستی طبقه 2 را بزنید ، به وضعیت آسانسور نگاه می کند ، اگر هنوز به طبقه 2 نرسیده باشد ، با رسیدن به طبقه دوم توقف کرده و بعد از سپری شدن زمان مربوطه به حرکت خود به سمت طبقه 4 ادامه می دهد .

حال اگر از طبقه 2 رد شده باشد ، ابتدا در طبقه 4 توقف کرده و سپس به سمت طبقه 2 حرکت می کند ، در این بین اگر شما شستی های دیگر را هم بزنید به صورت هوشمند واکنش نشان داده و در محل مورد نظر توقف خواهد داشت .

برای تهیه این پروژه صنعتی که بر روی سخت افزار تست شده است می توانید با شماره 09112754501 تماس بگیرید .

هدف از این پیاده سازی پروژه آسانسور با PLC دویست هزار تومانی شرکت دلتا ، قابل رقابت کردن سیستم PLC در مقابل میکرو می باشد .

البته به راحتی امکان ارتقا سیستم برای تعداد طبقات بیشتر وجود داره . 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
شما اینجا هستید:   خانه پروژه های صنعتی