شبکه

نوشته شده توسط مدیریت سایت
ROOT» دسته: شبکه
نمایش از 19 خرداد 1393 بازدید: 815
پرینت

در کارخانه های صنعتی که با سیستم های کنترلی معمولی کنترل می شوند سرکشی ، عیب یابی و اشراف به کل دستگاه های کارخانه کاری بسیار دشوار است .

در صورتیکه می توان با استفاده از سیستم مانیتورگ ، کلیه دستگاه های کارخانه را مانیتور کرده و به راحتی با استفاده از یک مانیتور در اتاق کنترل ، به کل کارخانه دسترسی داشت .

نکته جالب تر ، ثبت دقیق وقایع اتفاق افتاده و آلارم ها و کنترل از راه دور دستگاه ها می باشد .

یعنی شما می توانید در اتاق کنترل آلارم مربوطه را مشاهده ، رفع و در صورت نیاز سیستم را از همان اتاق کنترل دوباره راه اندازی کرد .

 
نوشته شده توسط مدیریت سایت
شبکه» دسته: فیلدباس
نمایش از 28 دی 1392 بازدید: 1038
پرینت

ما می خواهیم هر تجهیز کنترلی در محیط کارخانه یک کامپیوتر باشه ، ما فقط به اون تغذیه و برنامه بدیم و اونم با بیشترین دقت ، کم ترین هزینه اولیه و کم ترین هزینه تعمیرات و نگهداری و بالاترین اطمینان ،  بهترین و جامع ترین اطلاعات را در اختیار ما بذاره .

فیلدباس پایه در اصل کامپیوتری کردن کوچک ترین عناصر کنترلی موجود در هر سیستم کنترلیه . پس فیلدباس یک سیستم ارتباطی دوطرفه ، سریال و تمام دیجیتال بوده که تجهیزات موجود در کارخانه از قبیل سنسورها ، محرک ها و کنترلرها را با یک جفت سیم به هم مرتبط می سازد .

در واقع فیلدباس یک شبکه محلی ( LAN ) برای تجهیزات ابزاردقیق است که در کنترل فرآیند و روند اتوماسیون تولید یک محصول به کار می ره . این شبکه دارای قابلیت های بالایی برای توزیع عملیات کنترل بین کلیه تجهیزات موجود در کارخانه است .

 

صفحه1 از4

<< شروع < قبلی 1 2 3 4 بعدی > پایان >>
Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn


لیست کامل سی دی های آموزشی سایت پی ال سی وان به همراه لینک©JScroll

آمار سایت

Design by Za Studio
شما اینجا هستید:   خانه