نوشته شده توسط مدیریت سایت
پروژه های آماده PLC دسته: لوگو
نمایش از 19 آذر 1391 بازدید: 2521
پرینت

تمامی پروژه های آماده سایت پی ال سی وان با توضیحات کاملا فارسی است و تا حد ممکن سعی شده به آموزش برنامه نویسی در قالب توضیحات پرداخته شود . 

این برنامه با مینی پی ال سی لوگو نوشته شده است .

پی ال سی لوگو محدودیتهایی دارد و ما تا حد امکان سعی کردیم از بلوک های برنامه نویسی و ظرفیت های این مینی پی ال سی استفاده کنیم .

این برنامه به شرح زیر کار میکند .

ما فرض رو بر این گرفتیم که دستگاهی در ورودی یک پارکینگ نصب شده است که از پلاک ماشین عکس می گیرد و به ما اعلام می کند فلان استاد وارد پارکینگ شده است .

این عکس توسط یک دستگاه خارجی گرفته می شود و ربطی به لوگو ندارد , ولی دستگاه بعد از پردازش با فعال کردن یک خروجی که ما در شبیه ساز به صورت دستی اونو فعال میکنیم به لوگو اعلام میکنه این ماشین مربوط به استاد مثلا شماره 3 است .

 

با این کار بر روی نمایشگر لوگو عدد 1 حک می شود . یعنی ظرفیت پارکینگ در این لحظه 1 ماشین است .

همین طور ماشین های بعدی . اگر در این فرصت یک ماشین از پارکینگ خارج شود توسط دستگاه تشخیص داده می شود و از ظرفیت کل یک عدد کم می شود .

به خاطر تعداد محدود خروجی در سخت افزار مینی پی ال سی لوگو ما این برنامه رو برای تعداد 8 ماشین نوشتیم  . برای ماشین های بیشتر برنامه هیچ تغییری نخواهد کرد .

علاوه بر مجموع ظرفیت , تعداد ورود و خروج هر ماشین در هفته ثبت می شود .

یعنی مثلا روی صفحه ثبت می شود ماشین شمار 6 در این هفته 10 بار وارد پارکینگ شده است .

در انتهای هفته اپراتور توسط یک شستی مقدار شمارنده ها را ریست می کند تا برای هفته بعد آماده شود .

از آنجایی که سخت افزار لوگو حافظه جهت ذخیره ثبت زمان ها ندارد لذا زمانهای ورود و خروج با این سخت افزار قابل ثبت کردن نیست .

علاوه بر ظرفیت و تعداد ورود و خروج ماشین ها در هفته پارامترهای دیگری بر روی صفحه برنامه نویسی شده است که شامل موارد زیر است .

یک زمان برای ساعت کار پارکینگ در نظر گرفته شده است . مثلا 8:00 تا 19:00  که بر روی صفحه نمایش نیز نشان داده می شود .

اگر خارج این ساعات استاد به پارکینگ مراجعه کند در باز نخواهد شد و بر روی صفحه نمایش نشان داده می شود که پارکینگ بسته است .

برنامه PLC, پارکینگ هوشمند, مینی پی ال سی لوگو , smart parking , پروژه plc , برنامه plc

زمان و روز هفته نیز نمایش داده می شود .

در حین کار پارکینگ پر بودن یا نبودن پارکینگ نیز مشخص می باشد .

در ضمن اگر مسئول پارکینگ فراموش کند که در پایان هفته مقادیر شمارنده ها را ریست کند در اول هفته و قبل از باز شدن پارکینک به طور اتوماتیک شمارنده ها ریست می شوند .

با وارد شدن هر استاد به پارکینگ یک خروجی که نشاندهنده حضور ماشین استاد مورد نظر در پارکینگ است فعال خواهد شد .

هزینه سفارش این برنامه به همراه توضیحات فارسی  :   15 هزار تومان

در صورت تمایل میتوانید این برنامه رو از طریق شماره 09112754501 سفارش دهید .

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

آمار سایت

شما اینجا هستید:   خانه پروژه های آماده PLCLOGO

پروژه های آماده PLC

آموزش PLC با پروژه تصویری

دوستانی که قبل از این از سایت پی ال سی وان پروژه دریافت کرده اند به خوبی می دانند که پروژه های تعریف شده سایت پی ال سی وان علاوه بر سورس برنامه امکانات دیگری رو نیز در اختیار عزیزان قرار خواهد داد که شامل موارد زیر می باشند...

انجام پروژه دانشجویی PLC

با عرض سلام خدمت شما بازديد کننده گرامي احتمالا شمايي که در حال خواندن اين مطلب هستيد در حال کار بر روي يک پروژه PLC هستيد. متاسفانه اطلاعات کاربردي و عملي در زمينه PLC به راحتي قابل دسترس نيست. اکثر منابع کامل هم که به زبان...

فروش برنامه و پروژه های شما از طریق سایت پی ال سی وان

در صورتیکه در زمینه پی ال سی و اتوماسیون صنعتی فعالیت دارید می توانید پروژه و برنامه های خود را بدون از طریق سایت پی ال سی وان به فروش برسانید . لطفا در هنگام ارسال پروژه به موارد زیر دقت  فرمایید . هیچ هزینه ای بایت تبلیغ...

پروژه های جدید PLC با قیمت دانشجویی

بنده به دلیل انجام پروژه های مختلف صنعتی ، با دستگاه های زیادی از صنایع مختلف سروکار دارم . برنامه تعدادی از این پروسه های کنترلی ساده سازی شده است . این کار جهت ارائه در قالب پروژه های PLC دانشجویی می باشد . موضوع این پروژه...